Opryskiwacze, spryskiwacze ogrodowe, techniczne, elektryczne, sadownicze, zawieszane, ręczne, specjalistyczne, profesjonalne, akcesoria, producent

Logo

Wyszukiwarka

Wersje językowe

Tytuł strony

Jak zostać naszym dystrybutorem?

Treść strony

Zapraszamy do podjęcia współpracy w zakresie dystrybucji i sprzedaży produktów firmy Kwazar Corporation Sp. z o.o. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą w tym zakresie zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
 
W sprawie nawiązania współpracy handlowej, prosimy o kontakt bezpośrednio z działami handlowymi lub naszymi przedstawicielami handlowymi.
 
Kwazar Corporation Sp. z o.o.
ul. Chełmońskiego 144
96-313 Jaktorów
Tel.: +48 46 856 40 30 
Tel.:+48 46 856 41 30
 
Sekretariat: sekretariat@kwazar.com.pl
Dział Handlu Krajowego: sprzedaz@kwazar.com.pl
Dział Eksportu: export@kwazar.com.pl
Adres ogólny: kwazar@kwazar.com.pl
 

Regionalni Przedstawiciele Handlowi

Michał Mutrynowski
Region: woj.śląskie, woj. dolnośląskie, woj. opolskie, woj. małopolskie , woj. podkarpackie
Telefon: 691-545-912
E-mail: m.mutrynowski@kwazar.com.pl
 
Agnieszka Nowicka
Region: woj. mazowieckie, woj. świętokrzyskie, woj. warmińsko-mazurskie, woj.lubelskie
Telefon: 601-761-112
E-mail: a.nowicka@kwazar.com.pl
 
Wojciech Osóbka
Region: woj.zachodniopomorskie, woj. pomorskie, woj. lubuskie
Telefon: 601-354-544
E-mail: w.osobka@kwazar.com.pl
 
Jakub Chart
Region: woj. kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, łódzkie
Telefon:  601-187-284
E-mail: j.chart@kwazar.com.pl
 

Produkty dla Drogownictwa

Zygmunt Kowalski
Product Manager 
Telefon: 601-275-045
E-mail: z.kowalski@kwazar.com.pl

 

 

Przejdź do sklepu
Kanał na YouTube