Opryskiwacze, spryskiwacze ogrodowe, techniczne, elektryczne, sadownicze, zawieszane, ręczne, specjalistyczne, profesjonalne, akcesoria, producent

Logo

Wyszukiwarka

Wersje językowe

Tytuł strony

Nagrody, wyróżnienia - Kwazar

Treść strony

TERAZ POLSKA
TERAZ POLSKA
EURO-PRODUKT
EURO-PRODUKT
Leśny znak jakości
LEŚNY ZNAK JAKOŚCI
Nagrody

Największym osiągnięciem Kwazaru jest zadowolenie naszych Klientów. Posiadamy ich usatysfakcjonowane grono zarówno w Polsce jak i na całym świecie.

Profesjonalną działalność firmy doceniają także eksperci naszej branży. Potwierdzeniem tego są liczne nagrody, medale, wyróżnienia i dyplomy otrzymywane od różnych środowisk.

Jesteśmy niezmiernie dumni i szczęśliwi, że nasze wysiłki i troska o naszych klientów doceniona została przez rynek i całą branżę. Od lat pracujemy nad ciągłym podnoszeniem jakości świadczonych przez nas usług oraz naszych produktów. Z roku na rok podnosimy poprzeczkę.

Targi Polagra-Farm przyniosły kolejne nagrody tym razem dla rodziny opryskiwaczy akumulatorach, specjalnie wyróznionie to opryskiwacz plecakowy Neptune EL i opryskiwacz wózkowy Cyklop 20 firmy Kwazar.

Również na targach Polagra Farm odebraliśmy nagrodę Leśny Znak Jakości dla opryskiwacza Pluton z naszej serii produktowej zaadresowanej do leśników i szkółkarzy.

Wyróżnione również zostało nasze polagrowe stoisko wystawiennicze nagrodą targów ACANTHUS AUREUS.

Kwazar w 2002 został nagrodzony prestiżowym godłem promocyjnym w XII edycji konkursu Teraz Polska za serię spryskiwaczy z rodzin Mercury, Venus, Orion i Neptun.

Nasze produkty docenione zostały za jakość oraz wygodę ich użytkowania.

Otrzymaliśmy również dwa najważniejsze wyróżnienia w branży leśnej –Złoty medal targów w Tucholi oraz Sowę z Rogowa. Nagrody zostały przyznane specjalistycznemu urządzeniu jakim jest aplikator granulatu Strzelec w wersjach doglebowej i powierzchniowej. Za ten sam produkt dostaliśmy również  Złoty Medal Targów Polagra-Farm. 

W swojej historii zostaliśmy również został laureatem czwartej edycji konkursu Wybitny Polski Eksporter. Wyróżnienie to przyznano naszej firmie za trwałą i stabilną pozycję na wymagających rynkach zagranicznych oraz ekspansję na nowe kontynenty.

Doceniona została także rzetelność działań Kwazaru, zajęliśmy czołowe miejsce na "Białej Liście" firm godnych zaufania i polecenia.

 

Wybrane nagrody i wyróżnienia
Przejdź do sklepu
Kanał na YouTube