Opryskiwacze, spryskiwacze ogrodowe, techniczne, elektryczne, sadownicze, zawieszane, ręczne, specjalistyczne, profesjonalne, akcesoria, producent

Logo

Wyszukiwarka

Wersje językowe

Nazwa strony

Pułapka na muszki owocówki

Treść strony

Opis


Muszka owocówka (Drosophilia melanogaster) to niewielki, kilkumilimetrowy owad, który żeruje na rozkładających się resztkach owoców i warzyw. Żyje krótko, ale bardzo szybko się rozmnaża,  jeden owad zwiększa populację nawet do 60 osobników w ciągu tygodnia. Przyciąga ją zapach fermentujących owoców i rozkładających się szczątków organicznych. Wabi ją także zapach wina, słodkich napojów, konfitur, dżemu, kisielu.
 
Często muszki owocówki, po swojej uczcie w pobliskim koszu na śmieci, przenoszą się bezpośrednio na nasze pożywienie, które trafia na nasz talerz. Ten niepozorny, skrzydlaty intruz jest nie tylko niezwykle uciążliwy, ale może nam wyrządzić wiele szkody, ponieważ roznosi groźne drobnoustroje, grzyby pleśniowe oraz rozmaite bakterie.
 
Zastosowanie naszej pułapki na muszki owocówki Kwazar Trap Pro to najprostszy sposób na pozbycie się tych uciążliwych owadów z pomieszczeń mieszkalnych, spiżarni,  ale także małych piekarni, cukierni, dojrzewalni owoców,  restauracji i sklepów.
 
W pułapce zastosowano płyn wabiący o ulepszonej formule, składający się ze specjalnej mieszanki naturalnych, wzmocnionych atraktantów spożywczych, który skutecznie wabi muszkę owocówkę. NOWA konstrukcja pułapki sprawia natomiast, że schwytany w nią owad nie ma możliwości ucieczki.
 

Specyfikacja

 • pojemność: 15 ml
 • opakowanie zbiorcze: 20 szt.
 • czas działania do 30 dni
 • przechowywać w temperaturze od 3º C do 25º C

Multimedia

Zdjęcia

Smart Trap

 1. Pułapka na osy i muchy

  grafika 108
  Puałapka na osy, szerszenie i muchy przeznaczona jest do monitorowania obecności tych owadów. Pułapka skutecznie wabi i wyłapuje owady z otoczenia. Jest bezpieczna dla pszczół i trzmieli.
 2. Pułapka na muszki owocówki

  grafika 402
  NOWOŚĆ! Pułapka na muszki owocówki, w której zastosowano płyn wabiący o ulepszonej formule, składający się ze specjalnej mieszanki naturalnych, wzmocnionych atraktantów spożywczych, który skutecznie wabi muszkę owocówkę. NOWA konstrukcja pułapki sprawia natomiast, że schwytany w nią owad nie ma możliwości ucieczki. Pomaga pozbyć się tych uciążliwych owadów z kuchni, spiżarni, małych piekarni, cukierni, dojrzewalni owoców, restauracji i sklepów.
 3. Pułapka na ślimaki

  Pułapka na ślimaki

  grafika 107
  Pułapka przeznaczona jest do monitorowania i wyłapywania ślimaków, w szczególności pomrownika plamistego i innych ślimaków bez skorupowych. Pułapka jest bezpieczną dla środowiska alternatywą dla chemicznych środków.
 4. Uzupełniacz pułapki na osy

  Uzupełniacz pułapki na osy

  grafika 191
  Uzupełniacz pułpaki na osy zawiera 200 ml cieczy wabiącej. Preparat jest gotowy do użycia.
Przejdź do sklepu
Kanał na YouTube