Opryskiwacze, spryskiwacze ogrodowe, techniczne, elektryczne, sadownicze, zawieszane, ręczne, specjalistyczne, profesjonalne, akcesoria, producent

Logo

Wyszukiwarka

Wersje językowe

Treść strony

Opis grupy

Prosta budowa opryskiwaczy i przyjazna kolorystyka, połączone z wysoką niezawodnością spełnią oczekiwania wszystkich użytkowników. Produkty z serii Garden Hobby doskonale sprawdzają się przy pracy w ogrodzie, szklarni, na rabatach kwiatowych oraz przy drobnych pracach domowych. Linia obejmuje opryskiwacze ręczne, ciśnieniowe oraz plecakowe z serii Twister i Kwiaty Polskie.

Zastosowanie

 
Opryskiwacze z serii Garden Hobby przeznaczone są do aplikacji środków ochrony roślin. Opryskiwacze ciśnieniowe z serii Róża i opryskiwacze plecakowe z serii Słonecznik sprawdzą się doskonale w pracach ogrodniczych, w małych ogrodach i plantacjach warzywnych. Możliwość podłączenia dodatkowych akcesoriów zwiększa ich możliwości.
 
Opryskiwacze ręczne są doskonałe do prac domowych. Idealnie sprawdzą się przy zraszaniu roślin domowych, pracach czystościowych czy prasowaniu.

Zdjęcia

Produkty grupy

 1. Opryskiwacz Twister Mini

  Opryskiwacz Twister Mini

  grafika 72
  Ręczny opryskiwacz o pojemności 0,5l i 1l w czterech intensywnych kolorach do wyboru.
 2. Opryskiwacz Groszek

  Opryskiwacz Groszek

  grafika 73
  Groszek to opryskiwacz z serii Kwiaty Polskie o pojemności 0,6l. Przeznaczony przede wszystkim do zraszania roślin i drobnych prac domowych.
 3. Opryskiwacz Bratek

  Opryskiwacz Bratek

  grafika 343
  Opryskiwacz z serii Kwiaty Polskie o pojemności 0,6l i 1l. Przeznaczony przede wszystkim do zraszania roślin i drobnych prac domowych.
 4. Opryskiwacz Malwa

  Opryskiwacz Malwa

  grafika 342
  Opryskiwacz z serii Kwiaty Polskie o pojemności 1l. Przeznaczony przede wszystkim do zraszania roślin i drobnych prac domowych.
 5. Opryskiwacz Prymulka

  Opryskiwacz Prymulka

  grafika 346
  Opryskiwacz z serii Kwiaty Polskie o pojemności 0,6l. Przeznaczony przede wszystkim do zraszania roślin i drobnych prac domowych.
 6. Opryskiwacz Kaliope

  Kaliope

  grafika 344
  Podstawowy opryskiwacz ogrodniczy o pojemności 0,5l i 1l. Przeznaczony do aplikacji środków ochrony roślin.
 7. Opryskiwacz Apollo

  Opryskiwacz Apollo

  grafika 345
  Jeden z podstawowych modeli opryskiwaczy o pojemności 0,8l. Opryskiwacz wyposażony jest w pompkę zapewniającą długą i wydajną pracę.
 8. Opryskiwacz Róża

  Opryskiwacz Róża

  grafika 318
  Róża to opryskiwaczy ciśnieniowy z serii Kwiaty Polskie. Uzupełnia ofertę opryskiwaczy ciśnieniowych z serii Orion. Prosta budowa i przystępna cena, to jedne z ważniejszych cech tego opryskiwaczy.
 9. Opryskiwacz Słonecznik

  Opryskiwacz Słonecznik

  grafika 78
  Opryskiwacze plecakowe Słonecznik dostępne są w pojemnościach 16l i 18l. Są przeznaczone do aplikacji środków ochrony roślin w uprawach amatorskich. Doskonale sprawdzają się w pracach w przydomowych ogrodach i działkach.
Przejdź do sklepu
Kanał na YouTube