Opryskiwacze, spryskiwacze ogrodowe, techniczne, elektryczne, sadownicze, zawieszane, ręczne, specjalistyczne, profesjonalne, akcesoria, producent

Logo

Wyszukiwarka

Wersje językowe

Treść strony

Opis

 
Smart Trap to seria pułapek na osy, szerszenie, muchy, a także muszki owocówki i ślimaki. Ich wysoka skuteczność została potwierdzona w wielu testach. Dzięki odpowiedniej kompozycji substancji wabiących selektywnie wabią owady niepożądane. Są natomiast bezpieczne dla owadów pożytecznych, jak np. pszczoły czy trzmiele.
 
Doskonale sprawdzają się w cukierniach, smażalniach, barach i pubach na otwartym powietrzu. Zapewniają również skuteczną ochronę domów i letnisk.
 
Nie zawierają substancji niebezpiecznych dla ludzi i zwierząt.

Zastosowanie

 
Skuteczne pułapki na osy, szerszenie, muchy, a także muszki owocówki i ślimaki. Doskonale sprawdzają się w cukierniach, smażalniach, barach i pubach na otwartym powietrzu. Zapewniają również skuteczną ochronę domów i letnisk.

Do pobrania

Multimedia

Zdjęcia

Smart Trap

 1. Pułapka na osy i muchy

  grafika 108
  Puałapka na osy, szerszenie i muchy przeznaczona jest do monitorowania obecności tych owadów. Pułapka skutecznie wabi i wyłapuje owady z otoczenia. Jest bezpieczna dla pszczół i trzmieli.
 2. Pułapka na muszki owocówki

  grafika 402
  NOWOŚĆ! Pułapka na muszki owocówki, w której zastosowano płyn wabiący o ulepszonej formule, składający się ze specjalnej mieszanki naturalnych, wzmocnionych atraktantów spożywczych, który skutecznie wabi muszkę owocówkę. NOWA konstrukcja pułapki sprawia natomiast, że schwytany w nią owad nie ma możliwości ucieczki. Pomaga pozbyć się tych uciążliwych owadów z kuchni, spiżarni, małych piekarni, cukierni, dojrzewalni owoców, restauracji i sklepów.
 3. Pułapka na ślimaki

  Pułapka na ślimaki

  grafika 107
  Pułapka przeznaczona jest do monitorowania i wyłapywania ślimaków, w szczególności pomrownika plamistego i innych ślimaków bez skorupowych. Pułapka jest bezpieczną dla środowiska alternatywą dla chemicznych środków.
 4. Uzupełniacz pułapki na osy

  Uzupełniacz pułapki na osy

  grafika 191
  Uzupełniacz pułpaki na osy zawiera 200 ml cieczy wabiącej. Preparat jest gotowy do użycia.
Przejdź do sklepu
Kanał na YouTube