Opryskiwacze, spryskiwacze ogrodowe, techniczne, elektryczne, sadownicze, zawieszane, ręczne, specjalistyczne, profesjonalne, akcesoria, producent

Logo

Wyszukiwarka

Wersje językowe

Tytuł strony

Kooperacja

Treść strony

Firma Kwazar Corporation Sp. z o.o. od ponad 25 lat produkuje wyroby z tworzyw sztucznych. Jesteśmy polskim liderem w produkcji ręcznych opryskiwaczy ogrodniczych i specjalistycznych, jak również łopat do śniegu oraz produktów dla drogownictwa (produkty bezpieczeństwa ruchu drogowego). Nasze wyroby są obecne na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych.

Możliwości produkcyjne jakimi dysponujemy, obejmują wytwarzanie produktów z tworzyw sztucznych, przede wszystkim w technologii wytłaczania z rozdmuchem, wtrysku oraz wytłaczania. Mamy możliwość produkcji zbiorników z paskiem wizyjnym. Przetwarzamy tworzywa typu: PE, PP, PA, ABS. Posiadamy możliwość znakowania naszych wyrobów w technologii sitodruku oraz tampodruku.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych, dlatego  zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej wiedzy i zapraszamy do współpracy. Nieustająco dbamy o udoskonalanie oferty produkcyjnej, by móc sprostać Państwa oczekiwaniom.

Szczególnie chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na nasze możliwości produkcyjne w technologii wytłaczania z rozdmuchem. Park maszynowy, którym dysponujemy daje nam możliwość produkcji wyrobów o pojemnościach do 1000l. Nasz park maszynowy jest zróżnicowany pod względem możliwości produkcyjnych (wielkość wyrobu), rodzaju głowic (kontynuacyjne akumulatorowe) czy dodatkowego oprzyrządowania (np. wózek). Ze względu na zróżnicowanie urządzeń, jesteśmy w stanie zapewnić maksymalną produktywność oraz efektywność procesu produkcyjnego.

Gwarantujemy szybkie terminy realizacji zamówień i wysoką jakość produkcji popartą certyfikatem ISO 9001:2008.

W przypadku zainteresowania współpracą z firmą Kwazar Corporation Sp. z o.o., zapraszamy Państwa do kontaktu, e-mail: kwazar@kwazar.com.pl. Z przyjemnością sporządzimy szczegółową ofertę produkcyjną.

Przejdź do sklepu
Kanał na YouTube