Opryskiwacze, spryskiwacze ogrodowe, techniczne, elektryczne, sadownicze, zawieszane, ręczne, specjalistyczne, profesjonalne, akcesoria, producent

Logo

Wyszukiwarka

Wersje językowe

Nazwa strony

Zastosowanie

Treść strony

 
Ręczne opryskiwacze Mercury przeznaczone są przede wszystkim do prac na małych powierzchniach (balkony, tarasy) oraz do drobnych prac domowych jak mycie okien, czy prasowanie.
 
Seria Venus to z kolei ręczne opryskiwacze ciśnieniowe, które idealnie sprawdzają się przy pracy na rabatach kwiatowych, uprawach krzewów owocowych i w przydomowych ogródkach.
 
Seria Orion Super przeznaczona jest do bardziej zaawansowanych prac ogrodniczych związanych z ochroną i pielęgnacją drzew, krzewów, trawników i terenów zielonych. Opryskiwacze te mogą być wykorzystywane w sadach, ogrodach, szkółkach roślin oraz na plantacjach.
 
Opryskiwacze plecakowe Neptune i Neptune El powstały z myślą o profesjonalistach, wykonujących prace na dużych powierzchniach, gdzie liczy się wydajność i efektywność pracy. Z powodzeniem mogą być stosowane w szklarniach, sadach, na uprawach warzywnych i terenach zielonych.
Przejdź do sklepu
Kanał na YouTube