Opryskiwacze, spryskiwacze ogrodowe, techniczne, elektryczne, sadownicze, zawieszane, ręczne, specjalistyczne, profesjonalne, akcesoria, producent

Logo

Wyszukiwarka

Wersje językowe

Nazwa strony

Neptun EL

Treść strony

Opis

Neptune EL jest opryskiwaczem o napędzie elektrycznym. Neptun 15 EL został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Napęd elektryczny daje pełną swobodę pracy w każdych warunkach dając możliwość pracy z jednostajnym ciśnieniem cieczy.

Opryskiwacz wyposażony jest w akumulator o pojemności 7,2 Ah, zasilający pompę membranową. Jedno ładowanie akumulatora pozwala na wypryskanie ok. 150 litrów cieczy.Zbiornik opryskiwacza posiada pojemność 15l. Podobnie jak w w opryskiwaczach Netun, zbiornik nie posiada żadnych otworów poniżej poziomu cieczy. Dzięki temu zbiornik jest w 100%szczelny.

Opryskiwacze Neptune EL wyposażone są w lancę teleskopową o długości 1.2m. Opryskiwacz wyposażony jest w wyłącznik ciśnieniowy. Dzięki temu pompa włącza się jedynie w celu uzupełnienia cieczy w zbiorniku ciśnieniowym umieszczonym wewnątrz zbiornika głównego.

Specyfikacja

 • pojemność robocza: 15,0 l
 • waga: 6,5 kg
 • opakowanie zbiorcze: 1 szt.
 • ilość na palecie: 34 szt.
 
Wyposażenie:
 • lanca teleskopowa 1,2 m
 • plecakowy system nośny
 • rękojeść z manometrem
 • sitko do przelewania cieczy roboczej
 • podwójny system filtrowania cieczy
 • zawór przelewowy
 • akumulator żelowy 7,2 Ah
 • ładowarka
 • sygnalizator stanu naładowania akulatora
 • pompa z włącznikiem ciśnieniowym

Zdjęcia

Opryskiwacze Garden Pro

 1. Mercury Super 360

  Mercury Super 360

  grafika 388
  Opryskiwacz Mercury Super 360 to najnowsza wersja naszego najpopularniejszego opryskiwacza ręcznego. Cechą wyróżniającą ten opryskiwacz spośród innych produktów na rynku jest system umożliwiający aplikację cieczy niezależnie od położenia opryskiwacza.
 2. Venus Super 360

  Venus Super 360

  grafika 389
  Venus Super 360 to najnowsza wersja ręcznego opryskiwacza ciśnieniowego. Model ten przeznaczony jest do pracy na małych i średnich powierzchniach od kilku do kilkunastu m2). Dzięki zastosowaniu elastycznej rurki ssącej opryskiwacz pozwala na aplikację cieczy niezależnie od położenia zbiornika.
 3. Orion Super New

  Orion Super New

  grafika 188
  Orion Super to uniwersalne i trwałe opryskiwacze ogrodowe o pojemności od 3 do 12 litrów, które doskonale sprawdzają się w pracach ochronnych i pielęgnacyjnych w sadach, szklarniach, szkółkach roślin, drzew i krzewów, a także na uprawach warzywnych. Znajdują zastosowanie przede wszystkim przy aplikacji środków ochrony roślin, nawozów dolistnych i herbicydów.
 4. Aplikator do bielenia Vega

  Aplikator do bielenia Vega

  grafika 397
  Vega to wielofunkcyjne, wydajne, wytrzymałe i wygodne w użyciu urządzenie. Przeznaczony jest do aplikacji roztworów wapna, emulsji malarskich, preparatów do zacieniania szklarni, itp. Doskonale sprawdza się także w pracach związanych z dezynfekcją pomieszczeń gospodarczych i przy usuwaniu zanieczyszczeń chemicznych.
 5. Neptun Super New

  Neptune Super New

  grafika 392
  Neptun Super 15l jest opryskiwaczem plecakowym przeznaczonym dla profesjonalistów i wymagających amatorów.
 6. Neptun EL

  Tytul Neptun EL

  grafika 391
  Neptune EL to opryskiwacz plecakowy o pojemności 15 litrów zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Przeznaczony jest do długotrwałych prac związanych z ochroną i pielęgnacją roślin w sadach, ogrodach, na plantacjach roślin ozdobnych i leśnych oraz wszelkiego rodzaju uprawach.
 7. Akcesoria

  Akcesoria

  grafika 142
  Dzięki dodatkowym elementom wyposażenia można łatwo i szybko poszerzyć możliwości zastosowania naszych opryskiwaczy. Dobór właściwych akcesoriów może nie tylko poprawić efektywność pracy, ale sprawi także, że praca będzie łatwa i przyjemna.
 8. Zestawy naprawcze

  Zestawy naprawcze

  grafika 140
  Zestawy naprawcze umożliwiają wykonanie we własnym zakresie prostych napraw opryskiwaczy. Zawierają niezbędne uszczelnienia lub kompletne podzespoły. Pakowane są w blistry ułatwiające ich przechowywanie lub ekspozycję w sklepie.
Przejdź do sklepu
Kanał na YouTube