Opryskiwacze, spryskiwacze ogrodowe, techniczne, elektryczne, sadownicze, zawieszane, ręczne, specjalistyczne, profesjonalne, akcesoria, producent

Logo

Wyszukiwarka

Wersje językowe

Nazwa strony

Zastosowanie

Treść strony

Opryskiwacze z serii Pro+ przeznaczone są do pracy z profesjonalnymi środkami chemicznymi stosowanymi przy utrzymywaniu czystości, w myjniach i warsztatach samochodowych, przy pracach dezynfekcyjnych, dezynsekcyjnych, deratyzacyjnych, ale również w medycynie i przemyśle spożywczym. Sprawdzą się doskonale w warunkach, gdzie niezbędne jest zastosowanie związków chemicznych, również tych silnie agresywnych.

Opryskiwacze Mercury Super Pro+ są przeznaczone do pracy na małych powierzchniach. Doskonale sprawdzają się w myciu powierzchni szklanych, blatów, kokpitów samochodowych, tapicerek itp. Doskonale nadają się do zabiegów dezynfekcyjnych i sanityzacji toalet i łazienek. Dostępne są w wersji standardowej oraz z systemem 360.

Opryskiwacze z serii Venus najczęściej stosowane są w myjniach i warsztatach mechanicznych do aplikacji myjących środków chemicznych, nabłyszczaczy, płynnego wosku. Opryskiwacze Venus Super Pro+ doskonale sprawdzają się również jako urządzenia do dezynfekcji i sanityzacji.

Orion Super Pro+ to seria profesjonalnych opryskiwaczy przeznaczonych do pracy na dużych powierzchniach - w myjniach i warsztatach samochodowych, stacjach benzynowych. Doskonale sprawdzają się również przy likwidacji skażeń chemicznych, a także przy aplikacji preparatów antyadhezyjnych w budownictwie i drogownictwie. Stosowane są również do dezynfekcji szklarni i tuneli między cyklami produkcyjnymi roślin.

Przejdź do sklepu
Kanał na YouTube