Opryskiwacze, spryskiwacze ogrodowe, techniczne, elektryczne, sadownicze, zawieszane, ręczne, specjalistyczne, profesjonalne, akcesoria, producent

Logo

Wyszukiwarka

Wersje językowe

Nazwa strony

Pułapka na osy i muchy

Treść strony

Opis

Wysoka skuteczność  naszych pułapek na osy, szerszenie i muchy została potwierdzona w wielu testach. Dzięki odpowiedniej kompozycji substancji wabiących selektywnie wabią owady niepożądane. Są natomiast bezpieczne dla owadów pożytecznych, jak np. pszczoły czy trzmiele.

Pułapki nie mogą być stosowane wewnątrz pomieszczeń ze względu na ryzyko zwabienia owadów. Największą skuteczność osiągają po wywieszeniu ich w miejscu nasłonecznionym na wysokości około 1,2 m od powierzchni gruntu. Doskonale sprawdzają się w cukierniach, smażalniach, barach i pubach na otwartym powietrzu. Zapewniają również skuteczną ochronę domów i letnisk.

Specyfikacja

 • pojemność pułapki: 500 ml
 • ilość płynu wabiącego: 200 ml
 • czas działania: do 30 dni
 • nie zawiera substancji biobójczych
 • opakowanie zbiorcze: 12 szt.

Zdjęcia

Smart Trap

 1. Pułapka na osy i muchy

  grafika 108
  Puałapka na osy, szerszenie i muchy przeznaczona jest do monitorowania obecności tych owadów. Pułapka skutecznie wabi i wyłapuje owady z otoczenia. Jest bezpieczna dla pszczół i trzmieli.
 2. Pułapka na muszki owocówki

  grafika 402
  NOWOŚĆ! Pułapka na muszki owocówki, w której zastosowano płyn wabiący o ulepszonej formule, składający się ze specjalnej mieszanki naturalnych, wzmocnionych atraktantów spożywczych, który skutecznie wabi muszkę owocówkę. NOWA konstrukcja pułapki sprawia natomiast, że schwytany w nią owad nie ma możliwości ucieczki. Pomaga pozbyć się tych uciążliwych owadów z kuchni, spiżarni, małych piekarni, cukierni, dojrzewalni owoców, restauracji i sklepów.
 3. Pułapka na ślimaki

  Pułapka na ślimaki

  grafika 107
  Pułapka przeznaczona jest do monitorowania i wyłapywania ślimaków, w szczególności pomrownika plamistego i innych ślimaków bez skorupowych. Pułapka jest bezpieczną dla środowiska alternatywą dla chemicznych środków.
 4. Uzupełniacz pułapki na osy

  Uzupełniacz pułapki na osy

  grafika 191
  Uzupełniacz pułpaki na osy zawiera 200 ml cieczy wabiącej. Preparat jest gotowy do użycia.
Przejdź do sklepu
Kanał na YouTube