Opryskiwacze, spryskiwacze ogrodowe, techniczne, elektryczne, sadownicze, zawieszane, ręczne, specjalistyczne, profesjonalne, akcesoria, producent

Logo

Wyszukiwarka

Wersje językowe

Nazwa strony

Pułapka na ślimaki

Treść strony

Opis

Pułapka przeznaczona jest do zwalczania ślimaków, w szczególności pomrownika plamistego i innych ślimaków bezskorupowych. Jest bezpieczną dla środowiska alternatywą dla środków chemicznych, ponieważ nie zawiera toksyn. Dzięki temu jest również bezpieczna dla ludzi i zwierząt.

Do pułapki dołączony jest atraktant skutecznie wabiący ślimaki. Prosty i skuteczny sposób działania i użycia pułapki sprawia, że jest bardzo popularna wśród naszych klientów.

Pułapka doskonale sprawdza się w ogrodach i na rabatach kwiatowych.

Specyfikacja

 • pojemność pułapki: 200 ml
 • ilość płynu wabiącego: 10 ml
 • ilość w opakowaniu jednostkowym: 2 szt.
 • opakowanie zbiorcze: 12 szt.
 • czas działania: do 30 dni

Zdjęcia

Smart Trap

 1. Pułapka na osy i muchy

  grafika 108
  Puałapka na osy, szerszenie i muchy przeznaczona jest do monitorowania obecności tych owadów. Pułapka skutecznie wabi i wyłapuje owady z otoczenia. Jest bezpieczna dla pszczół i trzmieli.
 2. Pułapka na muszki owocówki

  grafika 402
  NOWOŚĆ! Pułapka na muszki owocówki, w której zastosowano płyn wabiący o ulepszonej formule, składający się ze specjalnej mieszanki naturalnych, wzmocnionych atraktantów spożywczych, który skutecznie wabi muszkę owocówkę. NOWA konstrukcja pułapki sprawia natomiast, że schwytany w nią owad nie ma możliwości ucieczki. Pomaga pozbyć się tych uciążliwych owadów z kuchni, spiżarni, małych piekarni, cukierni, dojrzewalni owoców, restauracji i sklepów.
 3. Pułapka na ślimaki

  Pułapka na ślimaki

  grafika 107
  Pułapka przeznaczona jest do monitorowania i wyłapywania ślimaków, w szczególności pomrownika plamistego i innych ślimaków bez skorupowych. Pułapka jest bezpieczną dla środowiska alternatywą dla chemicznych środków.
 4. Uzupełniacz pułapki na osy

  Uzupełniacz pułapki na osy

  grafika 191
  Uzupełniacz pułpaki na osy zawiera 200 ml cieczy wabiącej. Preparat jest gotowy do użycia.
Przejdź do sklepu
Kanał na YouTube