Opryskiwacze, spryskiwacze ogrodowe, techniczne, elektryczne, sadownicze, zawieszane, ręczne, specjalistyczne, profesjonalne, akcesoria, producent

Logo

Wyszukiwarka

Wersje językowe

Nazwa strony

Opryskiwacz Róża

Treść strony

Opis

Opryskiwacz ciśnieniowy wyposażony w lancę o długości 50 cm i wygodny pas nośny. Jest doskonałym urządzeniem do pracy na działce i w przydomowym ogrodzie. Prosta budowa i niezawodność to cechy, które w połączeniu z przystępną ceną czynią go jednym z najchętniej kupowanych opryskiwaczy. Wyposażony jest w zawór bezpieczeństwa zabezpieczający urządzenie przed nagromadzeniem wyższego niż dopuszczalne ciśnienie wewnątrz zbiornika, chroniąc tym samym również użytkownika.

Opryskiwacz należy do serii Kwiaty Polskie. Pasują do niego wszystkie akcesoria i części zamienne stosowane w opryskiwaczach z serii Orion.

Dostępne pojemności: 6.0 l 

Specyfikacja

 • pojemność robocza: 6,0l
 • pojemność całkowita: 8,0l
 • ciśnienie robocze: 2,5 bar
 • tworzywo: PP
 • kolor żółty
 • opakowanie zbiorcze: 1 szt.
 • ilość na palecie: 50 szt.

Zdjęcia

Produkty grupy

 1. Opryskiwacz Twister Mini

  Opryskiwacz Twister Mini

  grafika 72
  Ręczny opryskiwacz o pojemności 0,5l i 1l w czterech intensywnych kolorach do wyboru.
 2. Opryskiwacz Groszek

  Opryskiwacz Groszek

  grafika 73
  Groszek to opryskiwacz z serii Kwiaty Polskie o pojemności 0,6l. Przeznaczony przede wszystkim do zraszania roślin i drobnych prac domowych.
 3. Opryskiwacz Bratek

  Opryskiwacz Bratek

  grafika 343
  Opryskiwacz z serii Kwiaty Polskie o pojemności 0,6l i 1l. Przeznaczony przede wszystkim do zraszania roślin i drobnych prac domowych.
 4. Opryskiwacz Malwa

  Opryskiwacz Malwa

  grafika 342
  Opryskiwacz z serii Kwiaty Polskie o pojemności 1l. Przeznaczony przede wszystkim do zraszania roślin i drobnych prac domowych.
 5. Opryskiwacz Prymulka

  Opryskiwacz Prymulka

  grafika 346
  Opryskiwacz z serii Kwiaty Polskie o pojemności 0,6l. Przeznaczony przede wszystkim do zraszania roślin i drobnych prac domowych.
 6. Opryskiwacz Kaliope

  Kaliope

  grafika 344
  Podstawowy opryskiwacz ogrodniczy o pojemności 0,5l i 1l. Przeznaczony do aplikacji środków ochrony roślin.
 7. Opryskiwacz Apollo

  Opryskiwacz Apollo

  grafika 345
  Jeden z podstawowych modeli opryskiwaczy o pojemności 0,8l. Opryskiwacz wyposażony jest w pompkę zapewniającą długą i wydajną pracę.
 8. Opryskiwacz Róża

  Opryskiwacz Róża

  grafika 318
  Róża to opryskiwaczy ciśnieniowy z serii Kwiaty Polskie. Uzupełnia ofertę opryskiwaczy ciśnieniowych z serii Orion. Prosta budowa i przystępna cena, to jedne z ważniejszych cech tego opryskiwaczy.
 9. Opryskiwacz Słonecznik

  Opryskiwacz Słonecznik

  grafika 78
  Opryskiwacze plecakowe Słonecznik dostępne są w pojemnościach 16l i 18l. Są przeznaczone do aplikacji środków ochrony roślin w uprawach amatorskich. Doskonale sprawdzają się w pracach w przydomowych ogrodach i działkach.
Przejdź do sklepu
Kanał na YouTube