Opryskiwacze, spryskiwacze ogrodowe, techniczne, elektryczne, sadownicze, zawieszane, ręczne, specjalistyczne, profesjonalne, akcesoria, producent

Logo

Wyszukiwarka

Wersje językowe

Nazwa strony

Opis

Treść strony

Neptune EL jest opryskiwaczem o napędzie elektrycznym. Neptun 15 EL został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Napęd elektryczny daje pełną swobodę pracy w każdych warunkach dając możliwość pracy z jednostajnym ciśnieniem cieczy.

Opryskiwacz wyposażony jest w akumulator o pojemności 7,2 Ah, zasilający pompę membranową. Jedno ładowanie akumulatora pozwala na wypryskanie ok. 150 litrów cieczy.Zbiornik opryskiwacza posiada pojemność 15l. Podobnie jak w w opryskiwaczach Netun, zbiornik nie posiada żadnych otworów poniżej poziomu cieczy. Dzięki temu zbiornik jest w 100%szczelny.

Opryskiwacze Neptune EL wyposażone są w lancę teleskopową o długości 1.2m. Opryskiwacz wyposażony jest w wyłącznik ciśnieniowy. Dzięki temu pompa włącza się jedynie w celu uzupełnienia cieczy w zbiorniku ciśnieniowym umieszczonym wewnątrz zbiornika głównego.

Przejdź do sklepu
Kanał na YouTube