Opryskiwacze, spryskiwacze ogrodowe, techniczne, elektryczne, sadownicze, zawieszane, ręczne, specjalistyczne, profesjonalne, akcesoria, producent

Logo

Wyszukiwarka

Wersje językowe

Nazwa strony

Łopata Strong Al

Treść strony

Opis

Łopata do śniegu Strong Al jest w całości wykonana z aluminium. Profilowany trzonek o średnicy 32 mm doskonale leży w dłoni. Dodatkowo osłonięty jest „koszulką” z tworzywa sztucznego, która izoluje dłoń od zimnego metalu. Dzięki temu łopatą można pracować nawet bez rękawic zimowych. Szufla wyprofilowana jest w sposób ułatwiający zgarnianie i odsypywanie śniegu.

Specyfikacja

 • wysokość szufli: 50 cm
 • szerokość szufli: 39 cm
 • średnica trzonka: 32 mm
 • trzonek aluminiowy z otuliną z tworzywa sztucznego

Zdjęcia

Produkty Snow Pro

 1. Łopata Strong Al

  Łopata Strong Al

  grafika 99
  Aluminiowa łopata do śniegu z profilowanym trzonkiem przeznaczona do odśnieżania.
 2. Łopata do śniegu

  Łopata do śniegu

  grafika 91
  Najlepsza łopata do śniegu w naszej ofercie. Do jej produkcji użyty został najwyższej jakości materiał, gwarantujący odporność produktu nawet na bardzo niskie teperatury.
 3. Łopata uniwersalna

  Łopata uniwersalna

  grafika 92
  Łopata uniwersalna wykonana jest z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Profil szufli dostosowany jest do pracy z materiałami sypkimi. Doskonale sprawdza się w pracach polowych i komunalnych.
 4. Pług prosty

  Pług prosty

  grafika 97
  Pług prosty, to jeden z podstawowych modeli ręcznych zgarniaczy do śniegu. Idealny do odśnieżania chodników i ciągów pieszych.
 5. Saperka

  Saperka

  grafika 101
  Saperka wykonana z aluminium i tworzywa sztucznego idealnie sprawdzająca się w prostych pracach ogrodniczych, jak również jako podręczne narzędzie do wyposażenia samochodu.
Przejdź do sklepu
Kanał na YouTube