Opryskiwacze, spryskiwacze ogrodowe, techniczne, elektryczne, sadownicze, zawieszane, ręczne, specjalistyczne, profesjonalne, akcesoria, producent

Logo

Wyszukiwarka

Wersje językowe

Treść strony

Opis grupy

Akcesoria dedykowane naszym opryskiwaczom znacząco rozszerzają ich możliwości. Szeroka gama akcesoriów przeznaczonych do różnych zadań umożliwia pełne wykorzystanie możliwości naszych opryskiwaczy. W ofercie posiadamy lance teleskopowe o długości 3 i 5 metrów, przyłącza trzy i pięcio dyszowe, osłony herbicydowe, przedłużenie lancy i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych akcesoriów.

Zastosowanie

Akcesoria dedykowane naszym opryskiwaczom znacząco rozszerzają ich możliwości. Akcesoria znajdują zastosowanie w aplikacji środków ochrony roślin, herbicydów, preparatów do usuwania mchu, dezynfekcji, itp. Akcesoria pozwalają zwiększyć efektywność i precyzję  wykonywanych zabiegów. Przyłącza 3 i 5 dyszowe doskonale sprawdzają się w pracach na dużych  powierzchniach - trawniki, szkółki roślin ozdobnych, uprawy rzędowe i szpalerowe. Osłony herbicydowe służą do osłony roślin uprawnych w trakcie wykonywania ścieżek technologicznych i ugorów herbicydowych. Więcej informacji na temat stosowania akcesoriów znajduje się w kartach poszczególnych produktów.

 

Zdjęcia

Produkty

 1. Lanca teleskopowa 1,2m

  Lanca teleskopowa 1,2m

  grafika 248
  Lanca teleskopowa o długości 1,2m jest standardowo montowana w opryskiwaczach ogrodniczych z serii Orion, Neptun i Słonecznik. Posiada płynną regulację długości w zakresie od 60 cm do 120 cm.
 2. Lanca teleskopowa 3m

  Lanca teleskopowa 3m

  grafika 249
  3-metrowa lanca teleskopowa przeznaczona jest do wykonywania zabiegów ochronnych drzew. Przydaje się wszędzie tam, gdzie standardowa lanca jest zbyt krótka (powala na pracę bez użycia drabiny).
 3. Lanca teleskopowa 5m

  Lanca teleskopowa 5m

  grafika 303
  Lanca teleskopowa 5m ułatwia dostęp do wysokich partii drzew. Umożliwia wykonywanie zabiegów ochronnych bez użycia drabiny.
 4. Przyłącze 3-dyszowe

  Przyłącze 3-dyszowe

  grafika 171
  Przyłącze 3-dyszowe przeznaczone jest do wykonywania zabiegów ochrony roślin w uprawach rzędowych, plantacjach truskawek, trawnikach i innych terenach zielonych.
 5. Przyłącze 5-dyszowe

  Przyłącze 5-dyszowe

  grafika 173
  Przyłącze 5-dyszowe pozwala na efektywne wykonywanie zabiegów ochronnych w uprawach rzędowych i trawnikach.
 6. Lanca regałowa

  Lanca regałowa

  grafika 379
  Lanca regałowa ułatwia przeprowadzanie zabiegów ochronnych w uprawach szklarniowych.
 7. Przedłużenie lancy

  Przedłużenie lancy

  grafika 127
  Przedłużenie lancy pozwala zwiększyć długość lancy 1,2m o kolejne 60 cm. Dzięki temu wydłużymy lancę standardową z 1,2m do 1,8m.
 8. Osłona herbicydowa

  Osłona herbicydowa

  grafika 129
  Osłona przeznaczona jest do pracy w międzyrzędziach oraz do wykonywania ugorów herbicydowych. Umożliwia precyzyjny oprysk, chroniąc jednocześnie inne rośliny przed przypadkowym opryskaniem herbicydami.
 9. Przyłącze bananowe

  Przyłącze bananowe

  grafika 317
  Przyłącze bananowe przeznaczone jest do przeprowadzania zabiegów ochronnych na plantacjach truskawek, ogórków, krzewów owocowych i roślin ozdobnych.
 10. Zestaw dysz

  Zestaw dysz

  grafika 175
  Zestaw dysz zawiera 6 dysz o różnym wydatku cieczy i filtr końcówki lancy.
Przejdź do sklepu
Kanał na YouTube