Opryskiwacze, spryskiwacze ogrodowe, techniczne, elektryczne, sadownicze, zawieszane, ręczne, specjalistyczne, profesjonalne, akcesoria, producent

Logo

Wyszukiwarka

Wersje językowe

Treść strony

Opis grupy

Zestawy naprawcze dostępne w naszej ofercie pozwalają na łatwą naprawę i naprawę naszych opryskiwaczy. Zestawy serwisowe pakowane są w blistry ułatwiające ich przechowywanie i ekspozycję w sklepach. Zawierają najbardziej potrzebne części zamienne, których wymiana nie nastręcza trudności. Do kompletów zawierających oringi dołączany jest olejek silikonowy przeznaczony do konserwacji i smarowania pracujących elementów uszczelniających.

Zastosowanie

Zestawy serwisowe przeznaczone są do samodzielnej lub serwisowej naprawy opryskiwaczy. Zawierają części niezbędne do poprawnej pracy opryskiwaczy.

 

Zdjęcia

Zestawy naprawcze Garden Pro

 1. Zawór bezpieczeństwa

  Zawór bezpieczeństwa

  grafika 137
  Zawór reguluje ciśnienie powietrza wewnątrz zbiornika i zapobiega nadmiernemu napompowaniu opryskiwacza, gwarantując tym samym bezpieczną pracę.
 2. Zestaw serwisowy Orion

  Zestaw serwisowy Orion

  grafika 133
  Zestaw zawiera niezbędne uszczelnienia oraz olejek silikonowy przeznaczony do konserwacji. Przeznaczony jest dla serwisów oraz użytkowników indywidualnych.
 3. Zestaw serwisowy Neptun

  Zestaw serwisowy Neptun

  grafika 134
  Zestaw serwisowy Neptun zawiera niezbędne uszczelnienia pomocne przy samodzielnych naprawach opryskiwacza.
 4. Rękojeść z manometrem

  Rękojeść z manometrem

  grafika 130
  Rękojeść z manometrem jest standardowym wyposażeniem opryskiwaczy Neptun i Neptun El. Pozwala na kontrolowanie ciśnienia wewnątrz zbiornika opryskiwaczy.
 5. Rękojeśc lancy

  Rękojeśc lancy

  grafika 128
  Rękojeść lancy znajduje się w standardowym wyposażeniu naszych opryskiwaczy ciśnieniowych Orion. Jest jednym z najważniejszych podzespołów każdego opryskiwacza.
 6. Zestaw serwisowy Venus

  Zestaw serwisowy Venus

  grafika 135
  Zestaw serwisowy Venus zawiera uszczelnienia niezbędne do prawidłowego działania opryskiwacza. Przeznaczony jest dla serwisów oraz użytkowników indywidualnych.
 7. Pompa Orion

  Pompa Orion

  grafika 138
  Pompa opryskiwacza jest elementem niezbędnym dla poprawnego działania urządzenia. Pompa dostępna jest w jednym rozmiarze, pasującym do opryskiwaczy Orion we wszystkich pojemnościach.
 8. Wężyk opryskiwacza

  Weżyk opryskiwacza

  grafika 136
  Wężyki do opryskiwaczy są dostępne w dwóch rozmiarach: 1,5 i 4,5 metra. W wyposażeniu standardowym opryskiwaczy znajduje się wężyk o długości 1,5 m.
 9. Pompka Mercury Super

  Pompka Mercury Super

  grafika 384
  Jedyna na rynku pompka o działaniu dwukierunkowym. Aplikuje ciecz zarówno przy naciśnięciu, jak i zwolnieniu dźwigni.
 10. Zespół końcówki lancy

  Zespół końcówki lancy

  grafika 403
  Zespół końcówki lancy jest standardowym wyposażeniem lanc montowanych w naszych opryskiwaczach. Pasuje do wszystkich typów lanc naszej produkcji.
 11. Końcówka przegubowa

  Końcówka przegubowa

  grafika 148
  Końcówka przegubowa montowana jest w opryskiwaczach z serii Venus. Posiada regulowaną dyszę umożliwiającą ustawienie stopnia rozpylenia cieczy.
Przejdź do sklepu
Kanał na YouTube